Teslimat Koşullarımız

Teslimat Koşullarımız

İstanbul Geneli Teslimat ve Montaj Ücretsiz!

Mağazamızdan aldığınız 5.000 TL üzeri tüm ürünlerin İstanbul için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazalarımıza bekliyoruz.

 


İstanbul  Dışı Teslimat

Çamoluk home olarak. Teslimat yerleri  illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.
Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

Tüm Türkiye Ücretsiz Teslimat Kurulum 

Ücretsiz teslimat 35.000 tl üzeri Tüm ürünlerde geçerlidir. Ücretsiz kurulum hizmeti yatak odası, yemek odası,köşe koltuk takımı ve koltuk takımları takım olarak satıldığında verilmektedir. Diğer tüm ürünlerde ücretsiz kurulum hizmetimiz bulunmamaktadır.

 

* ÜCRETSİZ TESLİMAT ŞEHİR MERKEZLERİ İÇİN GEÇERLİDİR. Şehir merkezi dışında kalan bölgeler için ekstra ücret talep edilir.

* Ücretsiz Teslimatlarımız Bİna Önü'dür. Daire Kat ına Çıkarma Ayrıca Ücretlendirilir.

* Asansör ya da merdiven ile teslimat yapılamaması durumunda vinç ile teslimat yapılabilir. Vinç teslimatlarında Vinç ücreti müşteriye aittir.

*İSTANBUL DIŞI TESLİMAT SÜRELERİ İÇİN MAĞAZA TEMSİLCİMİZLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ.

*Kampanyalı ürünlerde istanbul dışı teslimat ayrıca ücretlendirilir.


Yurtdışı Teslimat

Çamoluk home olarak dünyanın her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Ürün gönderim şartları kıta kıta, ülke ülke değişmektedir.

Alacağınız ürünlere göre kargo fiyatlandırılması yapılmaktadır. ( Teslimatlarımız tır ile yapılmaktadır,dar sokaklarda veya tır'ın giremeyecegi adreslerde en yakın cadde veya sokağa teslim edilir ) ara nakliye  için kamyonet alıcıya aittir. )

Alacağınız ürünlerin isimlerini ve bulunduğunuz adres ve posta kodu bilgilerinizi mail veya telefonla Temsilcimize bildirerek bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlardan yararlanmak için E-Bültene üye ol!
En son güncellemeler için haftalık bültene abone olun