Hakkımızda

Hakkımızda

''Mobilya sektöründe yenilikçi ve global bir marka olma yolunda;

Mobilya sektöründe ve global bir marka olma vizyonu ile 1979 yılında kurulan ÇAMOLUK MOBİLYA inş.san ve tic.ltd şti. yaptıgı yatırımlar ve uyguladığı başarı stratejiler ile alanıda sayılı firmalar haline gelmiştir.

Birlikte çalıştığı tedarikçilerine; özgün,modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek ve kendi imalathanemizde özel ürünler üreterek Türkiyenin ve avrupanın bir çok ülkesinde müşterileri ile buluşturmaktadır.

Yeniliği ve gelişmeyi her an takip eden firmamız kendisini yenileyerek e-ticarete yaptığı yatırımlar ile www.camolukhome.com adresiyle müşterilerimiz hizmetine girmiştir.

HEDEFİMİZ; HER GEÇEN GÜN KENDİSİNİ YENİLEYEREK DAHA SAĞLAM ADIMLARLA HEP İLERİ GİTMEKTİR.

VİZYONUMUZ

Kendisini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak,yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz.uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemiz ile sektördeki etkinliğimizi devam ettirmekteyiz. 

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; Kaliteli,uygun fiyat ve müşteri odaklı anlayışımızla tüketicilerimiz'le buluşturmak.Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üstte tutmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini hedef alan; ürün kalitemiz teknik destek ve satış sonrası hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak.

kalitesi ve hizmet anlayışı ile çalıştığı sektörlerde daima lider bir kuruluş olmak ve bunu sürdürmek.

Hizmet geliştirme konusunda,teknolojinin en ileri aşamasına ulaşmayı hedeflemek

Fırsatlardan yararlanmak için E-Bültene üye ol!
En son güncellemeler için haftalık bültene abone olun