Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Türkiye'den Mobilya Gönderimi , Türkiye'den Mobilya Getirmek , Türkiye'den Yurtdışına Mobilya Sevkiyatı gibi aklınızda sorular var ise Çamoluk Home tüm bu soruları ortadan kaldırmak için yanınızda..

Çamoluk Home olarak anlaşmalı olduğumuz taşıma ve lojistik firmaları ile mobilya ürünlerinizi Dünyanın tüm ülkelerine sigortalı ve özenle paketlenmiş olarak  gönderiyoruz. 

BİLMENİZ GEREKENLER?

Mobilya taşıma işlemi (nakliye) nasıl gerçekleşecek?

Çamoluk Home Mobilya olarak yurtdışına mobilya gönderimlerinde tüm organizasyonu firmamız sağlamaktadır.Satın aldıgınız ürünleri herşey dahil (yurtiçi ve yurtdışı vergiler dahil,sigorta ve nakliye ücreti içinde )olacak şekilde kapınıza kadar getiriyoruz.Size sadece istediğiniz ürünleri uzman satış temsilcilerimizle belirlemek düşüyor.

Lojistik ve ürün gönderimi ücretli mi?

Nakliye ve lojistik ücreti alıcıya aittir. Bu ücret satın almış olduğunuz mobilyanın ağırlığına, boyutuna ve gönderilen ülkeye göre hesaplanmaktadır.

Sipariş ve ürün gönderim süreci nasıl işleyecek?

Çamoluk Home Mobilya'dan satın almış olduğunuz ürünlerin üretimi tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde adresinize gönderimi sağlanmaktadır. Bu süre adresinize göre değişiklik göstermektedir.

Mobilyalar kaç günde gider?

Uluslararası mobilya göndermenin en ucuz yolu deniz taşımacılığıdır.Hızlı Gönderiler karayolu ile yapılmaktadır. – ürünün gideceği ülkeye bağlı olarak, gönderinizin süresini birlikte planlıyoruz ve siz degerli müşterilerimize en uygun teslimat şeklini belirliyoruz.

 

Yurtdışına Mobilya Nakliyesi ve Gönderimi ile alakalı bilgi almak için;

info@camolukhome 'ye mail atabilir, +90  (0216) 344 19 35şirket hattımızı arayabilir ya da +90 541 327 19 35 numaralı whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

Mobilyaların Avrupa ülkelerine ortalama gönderim bedelleri aşağıdaki gibidir.

 Yatak Odası   600 Euro
 Yemek Odası  600 Euro
 Tv Ünitesi  350 Euro 
 Genç Odası Takımı  500 Euro
 Klasik Koltuk Takımı  650 Euro 
 Modern Koltuk Takımı  600 Euro

Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Satın aldığınız takımlardaki parça sayılarına göre veya bulunduğunuz şehire göre değişiklik gösterebilir. Net tutarı, Müşteri temsilcilerimiz alışverişinize göre size bildirecektir.

Bulgaristan ve Romanya'ya Türkiye'den mobilya gönderim bedelleri ortalama fiyatları aşağıdaki gibidir.

 Yatak Odası   550 Euro
 Yemek Odası  500 Euro
 Tv Ünitesi  350 Euro 
 Genç Odası Takımı  450 Euro
 Klasik Koltuk Takımı  650 Euro 
 Modern Koltuk Takımı  550 Euro

En Çok Gönderim Yaptığımız Ülkeler?
Almanya Mobilya Gönderimi , İngiltere Mobilya Gönderimi , Fransa Mobilya Gönderimi , Belçika Mobilya Gönderimi, Hollanda Mobilya Gönderimi, İsviçre Mobilya Gönderimi
 

Fırsatlardan yararlanmak için E-Bültene üye ol!
En son güncellemeler için haftalık bültene abone olun